en_US
en
on
Mobile View
Desktop View
 
 
BRANŞ DERSLERİ
2443

 İNGİLİZCE

    -Anaokulumuzda yabancı dili sevdirmek amacıyla planlanan derslerimizde, görsel ve işitsel         materyallerle, şarkı ve danslar eşliğinde eğlenceli, aktif bir öğrenme metoduyla verilmektedir.                                                               
 MÜZİK

-Okulumuzda piyano ve ritim çalışmaları eşliğinde, müzik öğretmenimizin çocuklara yönelik yazıp bestelediği eğlenceli çocuk şarkıları ve danslarla müzik dersimiz verilmektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerimizin yeteneklerinin tespiti ile yönlendirilmesi amaçlanmaktadır.                                                               
 MODERN DANS-BALE

-Çocuklarımızın müzik ritmine uyum sağlayarak dans etmeleri, öğretmenleriyle vücut-göz koordinasyonu gelişimini sağlayarak, vücudunu ifade edebilmesini ve iletişim aracı olarak kullanabilmesini sağlar.

                                                               
 SATRANÇ


-Anaokulumuzda satranç derslerinde konsantrasyon, disiplin, mantıksal düşünce, anlama, hesaplama, göz-beyin koordinasyonu, farkındalık, sabır, başarı ve başarısızlığın kabulü gibi yetenekleri kazandırırken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlanmaktadır.

 

BRANŞ DERSLERİ

 

  Amacımız; Atatürk İlke ve İnkılaplarını unutturmamak ve onun izinde cesur nesiller yetiştirmektir. Sevmeyi öğrenmiş; doğaya, insana saygılı, öğrenmeye yeniliklere açık nesillere merhaba demek için çıktığımız bu yolda inançla devam etmekteyiz.

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYA

İçerenköy Mah. İpekçi Sok. No:7/1

İçerenköy/Ataşehir,İstanbul

Telefon: 0 216 575 52 37

Gsm:  0538 044 12 12

İLETİŞİM

 
 
 

ovguacik@hotmail.com

design by vipwebajans

İÇERENKÖY ŞUBESİ